Presuňte sa rýchlo a ekologicky

Udalosti

VSE a Enel - Naši partneri

Chceli by ste si vyskúšať naše elektrovozidlá, ale nestihli ste tak urobuť na 1. Medzinárodnom zraze automobilov na Slovensku, ani na počas Európskeho týždňa mobility v Trebišove?

Európsky týždeň mobility

V rámci Európskeho týždňa mobility usporiadalo mesto Trebišov 21.9.2014 akciu kde ste si mohli vyskúšať jazdu na elektrickom BMW i3 a na našich elektrických vozítkach. Vďaka patrí mestskému úradu Trebišov, ktorý organizoval túto akciu. A pre Vás, ktorý ste tam neboli máme niekoľko fotiek.

1.Medzinárodný zraz elektromobilov na Slovensku

20.9.2014 ( sobota ) sa konal 1. Zraz elektromobilov na Slovensku, kde ste nás mohli vidieť a vyskúšať si naše vozítka. Mohli ste sa previezť v elektromobiloch a zajazdiť na elektrických bicykloch. Síce doobeda trochu popršalo, ale nakoniec vyšlo slniečko. Veľká vďaka patrí organizačnému tímu z Východoslovenskej energetiky a.s. (VSE a.s.) a Grand hotelu Starý Smokovec. Vám ktorý ste tam boli, ďakujeme a pre tých, ktorý tam neboli máme malú ochutnávku elektromobility.
«zobraziť 1 z 1 strán»

Aktuálne akcie

 Electrocars

Trojkolky GoPet sú momentálne vypredané, ale miesto nich sú dostupné trojkolky ZT-16.

Udalosti

VSE a Enel - Naši partneri

Chceli by ste si vyskúšať naše elektrovozidlá, ale nestihli ste tak urobuť na 1. Medzinárodnom zraze automobilov na...

Viac... >

Európsky týždeň mobility

V rámci Európskeho týždňa mobility usporiadalo mesto Trebišov 21.9.2014 akciu kde ste si mohli vyskúšať jazdu na...

Viac... >

1.Medzinárodný zraz elektromobilov na Slovensku

20.9.2014 ( sobota ) sa konal 1. Zraz elektromobilov na Slovensku, kde ste nás mohli vidieť a vyskúšať si naše vozítka....

Viac... >