Presuňte sa rýchlo a ekologicky

O nás

Sme firma, ktorá sa zaoberá predajom elektrovozidiel ako sú elektro-kolobežky , trojkolky-GoPet , skútre, segway-e a elektro-autá.

 

Postupom času by sme sa chceli zamerať na ekologickú dopravu a zastupovať ďalších a ďalších výrobcov elektrovozidiel a pokryť čím väčšie spektrum potrieb zákazníkov.


V súčasnosti je trendom ekológia. Jedna z možností v oblasti dopravy je aj elektrický pohon vozidiel, ktorý je bez emisií. Európska únia v niektorých krajinách prispieva finančnými prostriedkami na rozvoj a prevádzku eko vozidiel.

 

Elektromobily, skútre a kolobežky na elektrický pohon sú v týchto dňoch veľmi výhodné, najmä v mestách. Ich veľkou výhodou je lacný pohon aj ich údržba a servis. Jazda na elektrických prostriedkoch je za zlomok ceny oproti vozidlám so spaľovacím motorom. Z toho vyplýva, že elektromobily majú budúcnosť a svoje miesto v rôznych odvetviach, v práci aj v zábave.


Myslíme na budúcnosť, na život v čistom prostredí pre naše deti a budúce generácie.

Aktuálne akcie

 Electrocars

Trojkolky GoPet sú momentálne vypredané, ale miesto nich sú dostupné trojkolky ZT-16.

Udalosti

VSE a Enel - Naši partneri

Chceli by ste si vyskúšať naše elektrovozidlá, ale nestihli ste tak urobuť na 1. Medzinárodnom zraze automobilov na...

Viac... >

Európsky týždeň mobility

V rámci Európskeho týždňa mobility usporiadalo mesto Trebišov 21.9.2014 akciu kde ste si mohli vyskúšať jazdu na...

Viac... >

1.Medzinárodný zraz elektromobilov na Slovensku

20.9.2014 ( sobota ) sa konal 1. Zraz elektromobilov na Slovensku, kde ste nás mohli vidieť a vyskúšať si naše vozítka....

Viac... >